2017-01-26
У школі, як і в повсякденному житті, конфлікти неминучі. Наше завдання - не уникати конфліктних ситуацій будь-якими шляхами та засобами, а вміти конструктивно їх вирішувати. Відправивши дітей до школи, багато батьків зітхнули з полегшенням: можна й відпочити, адже тепер левова частка турбот про виховання ляже на плечі педагогів! Та розслаблятися не варто. Незабаром у дітей виникнуть нові проблеми, одна з яких — шкільний конфлікт, якого не уникає жоден учень.
Конфлікти виникають через простого невміння спілкуватися, надмірної запальності одного з індивідів, невміння висловити своє бажання і пояснити його іншому. Саме тому 26 січня соціальним педагогом Погребенної Н.І. була проведенна година спілкування у середній ланці. На якій педагог розповіла, як уникнути конфлікту між однокласниками. Наталія Іванівна радить не вихлюпувати переживання і негативний стан на своїх однокласників . Якщо ви не в дусі - постарайтеся самостійно впоратися зі своїми проблемами, не за рахунок інших, виробляючи таким способом конфліктні ситуації.
Соціальний педагог наголосила, що у суспільстві не можна жити без протиріч, люди завжди відрізнятимуться поглядами, смаками. Але ці протиріччя не можна доводити до конфліктів. Що б зберегти душевне, психічне і фізичне здоров'я, потрібно навчитися запобігати конфліктам, а якщо конфлікт вже розгорівся, потрібно уміти з нього вийти.
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.