2017-04-07
Здоров’я - поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, але високий рівень пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини.
Збереження фізичного і психічного здоров'я молодого покоління — одне з найважливіших завдань нашого суспільства і, насамперед системи освіти. Утім, здоров'я як фізичне, так і психічне, залежить від багатьох чинників: соціальних та економічних умов, сімейних стосунків, — значну роль у вирішенні цього завдання відіграють педагоги, медики, психологи, адже саме вони переживають часті стресові ситуації, які впливають на їх здоров’я і здоров’я людей, з якими вони працюють.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 02.03.2017 р. №1/9-119, та листа відділу освіти №01-27/166 від 13.03.2017 р., з метою поширення психічних та інтелектуальних розладів учасників навчально-виховного процесу підвищення рівня їх обізнаності з питань психічного здоров’я в школі було проведено ряд заходів:
· Акція «Зробимо життя кольоровим».
· Фотосесія «Поділися своєю посмішкою».
· Акція«Яобираюжиття!»
· Години психолога «Збереження психічного здоров’я »
Психічне здоров'я — це набагато більше, ніж просто відсутність психічних захворювань.
Психічне здоров'я - це те, що ми всі бажаємо мати, причому незалежно від того, чи знаємо ми, що це таке, чи ні. Коли ми говоримо про щастя, духовний спокій, радість або задоволеність, ми говоримо про психічне здоров'я.
Як показали проведені заходи, навіть учні та вчителі школи мають проблеми із поведінкою в стресових ситуаціях. Але це проблема людей ХХІ ст. На мою думку, заходи по пропаганді психічного здоров’я потрібно проводити регулярно. Адже саме вони допоможуть учасникам справлятись із стресом, вийти переможцем із складної ситуації, не нашкодивши іншим.
Назаренко І.О. практичний психолог
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.